Vítame Vás v našom internetovom obchode!

 

 

Majiteľ predajne odmalička súťažil so svojím mladším bratom v rôznych športových disciplínach ako stolný tenis, hokejbal, tenis, neskôr hrával volejbal či nohejbal. Ako šport číslo 1 ho však oslovil futbal, ku ktorému ho doviedol otec. Neprestal sa mu venovať ani počas štúdia na vysokej škole, či pôsobenia vo funkcii manažéra športovej predajne. Obrovské nadšenie pre šport a obchodný potenciál boli základom pre otvorenie svojej vlastnej prevádzky športovej predajne v roku 2011 v Bánovciach nad Bebravou.

Začiatky boli ťažké, keďže úvodný kapitál bol pomerne malý. Všetko, čo sa zarobilo, použilo sa na kúpu ďalšieho tovaru, aby šírka sortimentu bola pre zákazníkov postačujúca. O rok neskôr bol už zrealizovaný aj eshop www.fairplaysport.sk, ktorý je tu pre zákazníkov stále k dispozícii. Viacročné skúsenosti v tejto oblasti nás predurčujú k tomu, aby sme poradili pri výbere športového oblečenia, obuvi a ostatného športového vybavenia nielen rekreačným, ale aj profesionálnym športovcom. Osobný prístup a odbornosť oceňujú však nielen jednotlivci, ale aj rôzne športové kluby, školy, organizácie a firmy, ktorým vieme pripraviť cenovú ponuku podľa konkrétnych požiadaviek.

Našou snahou je ponúknuť Vám to najlepšie zo sveta športu a športovej módy, zároveň za prijateľnú cenu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pripomienok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, mailom alebo prostredníctvom FB (uvedené v kontaktoch).

Príjemné nakupovanie Vám želá tím predajne Fair Play Sport.