ZIMNÁ ZÁBAVA

Popruhy na sánky a boby

Popruhy na sánky a boby

Popruh na ťahanie sánok a bobov s kovovou prackou. Vyrobený je z kvalitného polyamidu. Dĺžka je 2 m, šírka 2 cm a hrúbka 1, 5 mm.

skladom
0
2,50 €
Klzák Plastkon MRÁZIK

Klzák Plastkon MRÁZIK

Klzák českej značky Plastkon bol navrhnutý pre zábavu malých športovcov, s najširšou plochou sedadla a s protišmykovou úpravou sedacej časti. Maximálne zaťaženie je 50 kg. Dĺžka je 57 cm a šírka 35 cm. Hmotnosť je 380 g.

skladom
0
2,90 €
Sánkovací tanier Plastkon TORNADO 65 cm

Sánkovací tanier Plastkon TORNADO 65 cm

Sánkovací tanier českej značky Plastkon pre deti aj dospelých, ktorý umožňuje rotáciu počas jazdy. Sánkovací tanier je praktický, skladný a zároveň odolný. Priemer taniera je 56 cm a výška je 8 cm.

skladom
0
7,50 €
Drevená ohrádka na sánky Acra

Drevená ohrádka na sánky Acra

Drevená ohrádka na sánky značky Acra vyrobená z bukového dreva v prírodnej farbe. Povrch je chránený a ošetrený transparentným prírodným olejom. Slúži k zvýšeniu bezpečnosti pre deti, pri jazde na drevených sánkach. Ohrádka je dodávaná vrátane montážnej sady, vďaka ktorej je inštalácia veľmi jednoduchá. Háčik kovania sa upne za rám saní a dotiahne plastovou maticou. Svojou šírkou a hĺbkou je vhodná pre deti zabalené do deky či fusaku. Romery sú 35 x 35 x 25 cm. Vhodná aj na sánka Súlov.

skladom
0
16,90 €
Boby Plastkon SUPERJET SO SEDADLOM

Boby Plastkon SUPERJET SO SEDADLOM

Plastové boby českej značky Plastkon vysokej kvality, ktoré majú vstavané sedadlo chrániace pred chladom a vynikajúcu stabilitu. Disponujú protišmykovou úpravou bŕzd pre väčšiu bezpečnosť a zvýšenou chrbtovou opierkou. Súčasťou sú dve brzdy a šnúrka s rukoväťou na ťahanie. Dĺžka je 86 cm, šírka 43 cm a výška 17 cm. Hmotnosť je 1, 8 kg a maximálne zaťaženie je 50 kg.

skladom
0
18,90 €
Sánky Lion LAVÍNA 100 cm

Sánky Lion LAVÍNA 100 cm

Tradičné sánky českej výroby určené pre rekreačné sánkovanie. Dĺžka sedadla umožňuje jazdu jednému alebo dvom sánkarom spolu. Celodrevené sánky so zahnutým oblúkom na ruky. Sedadlo je vypletané textilnými nepremokavými popruhmi. Sklznica, skrutky a rozpierka sú opatrené protikorodujúcim lakom. Sánky je možné doplniť o detskú ohrádku a ťažný popruh, ktoré tiež nájdete v našej ponuke. Dĺžka je 100 cm, šírka je 36 cm, dĺžka sedáka je 54 cm a šírka sedáka je 30 cm. Profil sklznice je 1, 5 mm. Nosnosť je 90 kg a hmotnosť sánok je 3, 7 kg.

skladom
69,00 €
59,00 €